Forum nie tylko o Tibii i OTS...

Nie tylko o Tibii i OTS...


  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

#16 2009-08-29 23:27:20

 Danduk

http://i36.tinypic.com/21b632c.gif

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 1157

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Sorka Guzur , jeżeli obraziłem cię to przepraszam ;(

Zamknijcie temat ;/

Offline

 

#17 2009-08-30 07:09:21

Bamboleo

http://i46.tinypic.com/fwixqw.jpg

status 485915
11183814
Call me!
Skąd: Wroclove
Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 1494
Nick: Dom Spokojnej
Profesja: Starosci
Server: W Kurwidołku
WWW

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Wykazałeś się swoją inteligencją -
Patrze na twoją sygnaturę i pisze tam że :
"Mam już swój wiek" chłopie tego nie widać ^.-
A czy Guzur wyraził się w swoim poście że temat jest "nie odpowiedni" ?
Nie musisz go przepraszać na każdym kroku i włazić mu głębiej;]
Wytłumacz mi po co zamykać temat?
#Top
Skoro napisałem na początku tematu że nie piszemy żadnych podwójnych i offtopow to dlaczego to robicie?

Posty typu 'Rolfix', "ibum" itd powinny być usuwane ;>
Kakashi weź odkurz ten temat

Ostatnio edytowany przez Bamboleo (2009-08-30 07:36:59)


Offline

 

#18 2009-09-02 19:02:09

Miksu

Gość

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Dlaczego ja występuje w 2/3 tych historyjek? ... W ogóle czemu pół forum sądzi, że ja z Guzurem mam jakieś specjalne kontakty, układy i chój wie co jeszcze? ...

Nie wiem jak to jest według Waszego tempego rozumowania, ale według mnie i mnie i Guzura mogło to obrazić ... >.>

I ogólnie komp mi się zjebał więc nie mam humoru na Wasze jebnięte texty.........

#edit
@top
Guzur żyje zmartwychwstał >.>

Ostatnio edytowany przez MixFix (2009-09-02 19:03:38)

 

#19 2009-09-03 07:20:24

 Ufek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 1155
Nick: Ufek Ghoul
Profesja: Aurea (Rookgaard)
Server: 24

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Całkiem niedawno temu, w pobliskim markecie. Guzur robił zakupy. Kupił już mleko, cukier, bułki... ale nie mógł znaleźć czipsów. Szukał i szukał ale nie mógł znaleźć. W poszukiwaniach pomógł mu jeden z userów... to był Kakashi. Jako moderator poczuł się odpowiedzialny za zdrowie i nerwy admina. Gdy i on nie mógł niczego poradzić przybył do marketu Sir Vego na białym koniu i z mieczem w ręku. Kupił kilo owsa dla konia i pomógł szukać Guzurowi czipsów. Niestety i jego wysiłki poszły na marne. Do sklepu przybywali coraz to różni userzy, najpierw VIP'owie, potem byli VIP'owie, potem normalni userzy a na końcu nooby. Wszyscy szukali czipsów dla Guzura, jednakże nikt nie mógł niczego znaleźć! Zrozpaczony Guzur siadł sobie za ladą i nagle patrzy... czipsy! Ostatnia paczka! Zerwał się i z rozpędu wpadł na Sir Vego który przypadkowo wyciągnął miecz by go sobie naostrzyć na szlifierce, Guzur wbił się na miecz, padł i nagle cała T11 znikła!


http://img202.imageshack.us/img202/9260/stalkerd22.jpg

Offline

 

#20 2009-09-03 18:29:17

Grebek

http://i36.tinypic.com/qs3v5t.gif

kto potrzebuje ten ma
Skąd: Venore
Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 882
Nick: Morix Knight, Morfilis
Profesja: Knight, Druid
Server: Secura
Level: 49, 45

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

LEGENDA GUZURA I WYJASNIENIE RZADKIEGO BYCIA NA FORUM!!!

Dawno Dawno temu nad małym stawem żył Guzur ze swoją Mamą i bratem...
Pewnego dnia podłączył blueconnecta do swojego laptopa i zaczął grać w Tibię. Miał on 160 lvl. Skrywał go przed swoim bratem gdyż bał się, że mu wejdzie i się zrokuje. Poszedł na Demce i wylocił mpa. Za chwilę kolejne. Nagle orshabal... o nie! red hp! Uha się i uha nagle przybiegł Tomurka <szok> Obił orshabala lecz za chwile przybiegł demon i padł xd. Guzur zaczął otwierać orschabala zaraz po tym jak ubił demca. W orschu było pełno lootu np. golden boots, mpa , fire axe i tp. Guzur strasznie się cieszył. Nagle do pokoju wbiła matka. Guzur zobaczył, że na ekranie pojawił się Ferumbras. Nagle stara wzięła kabel i go odłączyła xd. Guzur doznał szoku i zabił matkę krzesłem po czym podłączył kabel. Gdy wbił w tibię zobaczył , że nie padł!!! Gra i bije ferumbrasa. Nagle wbiegł brat do pokoju i mówi
-Co zrobiłes matce?!
po czym guzur pięknie odpowiada
- Gówno!
Odwraca się a tu DEBUG! SORRY
Loga się po tym jak zabił brata ołówkiem. Patrzy o żal nie padł jeszcze się trzyma gra gra gra
Zabił ferumbrasa. Wylocił ferumbras hat! Gdy wracał do depo zobaczył dwóch ziomków. Jeden 48 lvl a drugi 13 noob char. Po woli idzie i na nich nie patrzy lecz ci przysli i go trapli! Szok Guzur się fkurzył i dał jednemu ziomkowie żeby dał party i go zabił . wydostał się i poszedł do dp. Nagle zza rogu wyskakuje MixFix* bierze Guzura na hita. Guzur wpada w szał!! Bierze krzesło i wali w ekran komputera . BUM BUM!
Komputer - BUM BUM
Głośniki - BUM BUM
Wybiegł z domu wsiadł do auta po czym odjechał z domu na ulicę po czym zawrócił i zmierzał prosto ku jezioru. Wpadł do wody i zaczął się topić w aucie -.-.
Nagle z wody wyłonił się Kakashi i zbananował Guzura po czym Guzur zginął. Zginął ale Kakashi  pozwalał mu wyjść do świata żywych do kafejki internetowej. Pozwalał mu na to raz na 5 miesięcy dlatego tak rzadko odwiedza forum!!!
Koniec!!!

Wyjaśnienia:
MixFix - Nowo dodany potwór do Tibi 8.6

UWAGA HISTORYJKA NIE MIAŁA NIKOGO URAZIĆ JEST TO WYMYŚLONE PRZE ZE MNIE NA POTRZEBY KONKURSU! POZDRAWIAM !!!


Grebek!

Offline

 

#21 2009-09-03 19:16:16

Kook

http://i37.tinypic.com/sb1sbd.jpg

Zarejestrowany: 2008-07-12
Posty: 196

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Za górami za lasami … Była sobie mała chatka jednego administratora pewnej strony fanowskiej.Temu to administratorowi do pełni szczęścia były potrzebne tylko podstawowe rzeczy jak komputer i łóżko oraz kabel od internetu.Żyło mu się tam bardzo dobrze lecz niestety pewnego dnia gdy jak co dzień uruchamiał swój ukochany komputerek nie mógł się połączyć z internetem.Od tamtej pory nie żyło mu się już tak dobrze jak dawniej miał on wiele problemów …

I wtedy się obudził … Szybko włączył swój komputerek i westchnął
-To na szczęście był tylko sen . Zły sen.

Po paru dniach …

Gdy nasz bohater wrócił z meczu swojego ulubionego klubu Cracovia ...

Nie nie nie to niemożliwe – Wrzasnął Guzur

Gdyż w jego pokoju nie było komputera . Od razu wiedział kto mu go zabrał … Był to złosliwy Mad ,który mieszkał w sąsiedniej wiosce.Która nazywała się Kraków

Poszedł spać i zdecydował że od razu z samego rana pojedzie do Mada .

Nadszedł ranek kiedy Gzur ubieral się w swój ulubiony dressik Cracovi i pojechał swoim rowerkiem do Krakowa.

Około południa był już w Krakowie . Zapukał . Lecz otworzyła mu mama Mad'a

Dzień-Dobry . Czy jest w domu Mad? - Zapytał grzecznie Guzur.

Witaj! Nie nie ma go . Poszedł na mecz Wisełki . - Odpowiedziała mama Mad'a

Guzur bez zastanowienia wybiegł z domu i pobiegł pod stadion niestety Mad był kibicem Wisły.
Nasz bohater był na przegranej pozycji.Nie miał gdzie uciekać a z reszta jak można uciekać przed 2 tyśacami łysych kibiców? Być może ta opowieść skończyła by się inaczej ale taki miał być jej temat .Guzur musiał umrzeć …

Napisał Kook

Offline

 

#22 2009-09-05 10:15:25

Miksu

Gość

Re: [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Czy nikt kurwa nie może mnie pominąć w żadnej swojej jebanej historyjce? >.>

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » [Konkurs]Jak umarł Guzur?-jeden post na cały konkurs

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokirena.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.naruto-pun-fora.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.f.pun.pl