#1 2010-07-26 17:40:01

lukimaster

http://i36.tinypic.com/qs3v5t.gif

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 805

FAQ - najczesciej zadawane pytania by lukimaster

1.Co brac na poczatek, cwicze od 1 do 6 miesiecy?
Ulozyc diete
2.Co dalej po diecie?
Najczesciej jest kreatyna, ale ktora wybrac? Ja polecam mono, niby zalewa, ale jest tania i skuteczna
3.Co to jest no booster?
Jest to suplement, ktory zwieksza przeplyw tlenku azotu w zylach dajac nam tym sposobem wiecej sily i wytrzymalosci.
4.Jaka firma najlepsza?
Jest duzo firm dobrych, ale jedyna, ktora nalezy omijac to Megabol. Najczesciej kupowane jego srodki to testosterol meta anabolon i biosterol. Nic one nie wnosza, nie pomagaja rozwinac muskulatury, a pieniadze placisz. Dodatkowo powiem, ze nazwy i opakowania maja nawiazywac do SAA(sterydow anaboliczno androgennych), prosty chwyt reklamowy, a ludzie sie nabieraja.
5.Co to sa prohormony?
Ja bym je nazwal sterydy - dzialaja na podobnej zasadzie, stworzono je aby ominac prawo. Biorac prohormony w szybkim czasie rozbudujesz swoje cialo, ale kosztem beda duze skutki uboczne - tradzik, porost wlosow, lysienie, ginekomastia. Dodatkowo musisz brac oslonki na watrobe(jak do saa) i odblok. Zwiekszaja one poziom testosteronu w organizmie dlatego sa takie skuteczne.
6.Co to bcaa?
To aminokwasy rozgalezione, kiedys wyczytalem, ze sa dobre podczas redukcji, a  takze w rozbudowywaniu masy ciala.
7.Co to hmb?
To jest kwas, ktory pomaga ci zredukowac tluszcz. Nie polecam z wlasnego doswiadczenia, bo mialem bole brzucha po nim, po 180 capsach odstawilem, ale za to podczas brania nie chcialo mi sie jesc.
8.Proszek czy kapsulki?
Ja polecam naboje, sa dosc spore (w wypadku kreatyny na prawde duze tej 1250mg/caps)ale za to nie bedziesz sie meczyl pijac okropne siki. Raz dostalem gainera probke(cala pucha kosztowala 140zl)po rozmieszaniu w shakerze i zrobieniu lyku wylalem do kibla. Czasami nie ma wyboru, wiec musisz i tak kupic proch.

Jeszcze jakies pytania? Podziele sie swoja wiedzia.
Zrodlo - z glowy

Ostatnio edytowany przez lukimaster (2010-07-26 17:43:20)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutots.pun.pl www.etipb.pun.pl www.forgottenlegends.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl www.visionpol.pun.pl