#1 2010-02-13 11:22:24

 Dantez

http://i37.tinypic.com/2rxttv8.gif

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 1946
Nick: Danreg
Profesja: Elite Knight
Server: Celesta
Level: 116

Śmieszne Wspomnienia Graczy

Zabawne wspomnienia zawsze są dobre na opowiadania, więc czemu nie podzielić się tym z Tobą i innymi graczami?

Historia Tibii jest długa i kolorowa. CipSoft jest pewny, że masz sporo zabawnych wspomnień. W tym artykule postanowili rzucić trochę światła na życie Tibijczyków. Wyciągnij więc z pamięci Twoje najśmieszniejsze momenty z gry, które ciągle robią u Ciebie wielki uśmiech na twarzy. Podziel się nimi z resztą, ponieważ nie ma lepszych historii o grze, niż te opowiedziane przez graczy. Tchnijmy życie w ten temat!

Kontynuując, CipSoft zaprasza Cię do opublikowania swoich najśmieszniejszych momentów w karierze, w specjalnym do tego przygotowanym temacie na Tibia.com. Do artykułu będą dopisywane kolejne historie, które najbardziej zainteresują CipSoft. Znaczy to tyle, że publikując swoje wspomnienia w temacie na tibia.com masz szansę stać się częścią tego artykułu!

Jeśli Twoja historia zostanie dodana, nazwa twojej postaci pojawi się obok niej, oraz na postać zostanie wysłany CM token! W takim razie nie czekaj, tylko palce w ruch i opisuj swoje najśmieszniejsze wspomnienia. To dobra szansa, na zdobycie sławy.

http://static.tibia.com/images/news/drago_dragonslayer.gif



By zacząć, dwoje CM'ów podzieli się ich najzabawniejszymi historiami:

Rejana:


Spoiler:

Kiedy zaczęłam swoje Tibijskie życie na rookgardzie, ponad 5 lat temu, zarabiałam poprzez zabijanie zwierząt i sprzedawania mięsa do NPC. Pomyślałam więc, że taki handel to dobry sposób na szybką gotówkę. Kiedy więc znalazłam się w Venore byłam całkiem biedna, a kupno pierwszego zaklęcia nie pomogło. Pomyślałam: "Dobra, muszę zarobić trochę pieniedzy." Nie miałam pomysłu gdzie iść, więc zaczęłam łowić ryby. Kiedy zdobyłam około 10 ryb chciałam je sprzedać, więc zapytałam na czacie: "gdzie mogę sprzedać ryby?". Zaraz po tym jakiś gracz napisał do mnie "kupuję, ile ich masz?". Odpowiedziałam zupełnie poważnie "10". Powiedział że weźnie wszystkie, co bardzo mnie ucieszyło. Nerwowo byłam gotowa na handel, niestety, kiedy zobaczył, że oferuję dziesięć pojedynczych ryb wybuchnął śmiechem, nazwał mnie noobem i odszedł. Byłam zmieszana i nie wiedziałam co zrobiłam źle, więc spytałam się, o co mu chodzi. Odpowiedział, że był pewny, że sprzedawałam 10 plecaków ryb, oraz, że nie słyszał o nikim, kto próbował sprzedać 10 ryb.

Mirade:



Spoiler:

Jeśli dobrze pamiętam, to było w 2008 roku, kiedy poczułam nagłą chęć na zdobycie lepszego outfitu, by moja postać wyglądała bardziej szałowo. Strój błazna wyglądał całkiem słodko i wydawał się łatwy do zdobycia. Zaczęłam zbierać wymagane rzeczy. W banku miałam czekające 15k, całkiem sporo jak dla mnie, więc zdecydowałam kupić zielone tuniki, by wymienić je na zielony fragment materiału, potrzebny do questu. Pomyślałam, że to może być dobry pomysł do zdobycia kilku kawałków materiału w sklepie. W tamtym czasie do zrobienia 1 kawałka materiału potrzebne było 40 zielonych tunik. Jako, że do zrobienia questu potrzebne jest 10 kawałków musiałam kupić 400 tunik. Wyciagnęłam z banku 10, wystarczająco dużo do kupna tunik u Rudolpha na Edron. Jedyną rzeczą, której nie wzięłam pod uwagę był mój udźwig. Miałam chyba 22 poziom, oraz około 820 maksymalnego udźwigu, ale zazwyczaj to było między 300 a 400 przez mój ekwipunek. Kupiłam więc 400 zielonych tunik, które waży więcej niż 3000 oz! Byłam zszokowana, kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że większość tunik znajduje się na kwadracie pode mną i tylko kilka zmieściło się do mojego plecaka... Tak, biegałam w tam i z powrotem, od depo na Edron do Rudolpha i próbowałam uratować jak najwięcej tunik. Oczywiście byli gracze, którzy zobaczyli kupkę tunik i zrobili sobie zabawę w postaci rozrzucenia ich po całym sklepie. W końcu podliczyłam, ze uratowałam około 250 tunik. Przynajmniej okazało się, że jestem godna nosić strój błazna. I myślę, ze Bozo umarłby ze śmiechu, gdyby usłyszał o tym, jak biegałam w kółko z tunikami.


2009-02-23 - data mianowania na Redaktora
2010-08-26 - data rezygnacji
http://img268.imageshack.us/img268/9939/25985.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksmordarka.pun.pl www.suktes.pun.pl www.promienista.pun.pl www.zip08.pun.pl www.telefonyapple.pun.pl